Робота електронних майданчиків по торгах

Всі сфери діяльності регламентуються законом, який постійно доповнюється. Нововведення в законодавстві України торкнулися і збанкрутілих організацій, і підприємств, і реалізації їх майна.

Відповідно до нових правил, всі дії, пов’язані з купівлею і продажем майна повинні проходити тільки через систему публічних і відкритих аукціонів, які доступні для будь-якого користувача, на прозорих і незалежних умовах.

Біржі співпрацюють лише з перевіреними, які підтвердили свою надійність, учасниками, з усіма угодами і операції здійснюються на вигідних і прозорих умовах. За весь період роботи торгової платформи було проведено більше тисячі угод в двосторонньому порядку з продажу та купівлі, в тому числі і майна організацій, що знаходяться в процесі банкрутства. Вся діяльність здійснюється в межах сучасної електронної системи «Prozorro.Продажі».

Дана система має аналітичну базу даних про угоди, тому спроби шахрайства на торгових майданчиках мінімізовані.

Кожен бажаючий може взяти участь в аукціонах.

На сайті Асоціації біржових і електронних майданчиків aeaep.com.ua, можна знайти вичерпну інформацію про роботу різних аукціонів і бірж. Асоціація біржових майданчиків вже встигла стати досить серйозною, тому вам варто уважніше ставитися до роботи з нею. Зрештою ви здатні будете отримати саме той результат, який стане максимально корисним і реально допоможе оптимізувати ті чи інші системи саме під ваші потреби.Ви прямо зараз можете підійти до відповідного процесу більш уважно, що принесе вам нарешті потрібний результат.

Кожен бажаючий може використовувати ресурси сайту, брати участь в торгах, купувати і продавати, в тому числі і майно збанкрутілих організацій. Завдяки відкритості торгів і наявності докладної інформації у відкритому доступі, вплинути на результат неможливо. Результат аукціону залежить тільки від вигідної пропозиції.