Викма - кондиционирование, вентиляция, отопление, фильтры для очищения воды, электроводонагреватели ООО "Викма"
 
| ПРО КОМПАНІЮ | ПРОДУКЦІЯ | НАШ СЕРВІС | ПАРТНЕРАМ | КОНТАКТ |
Главная страница Напишите нам Карта сайта

Прайс-листи з цінами

Вентиляційні системи

Вентиляційні системи, системи вентиляції повітря: DАІКІN, VAM, Sky, VRV

ТОВ "Вікма" займається реалізацією, проектуванням та монтажем "під ключ" вентиляційних систем.

Ми пропонуємо Вам вентиляційну фурнітуру та різноманітні вентилятори для вирішення будь-яких задач: осьові, центробіжні, вибухозахисні, кришні та інші.

Крім цього, пропонуємо різноманітні типи повітрпроводів:
- гнучкі діаметром від 100 мм до 500 мм;
- гнучкі утеплені діаметром від 100 мм до 500 мм;
- гнучкі важкопальні утеплені діаметром від 100 мм до 500 мм;
- короби пластикові прямокутні 100х40, 206х60;
- короби з оцинковки усіх розмірів.

А також повороти, заглушки, трійники, шибери, та зворотні клапани до них.

І це ще не все! У продажу різноманітні типи решіток та дифузорів для притоку та витяжки повітря, з фільтрами та регулювальними жалюзі.

приточно-витяжні установки "DАІКІN"

Розглянемо приточно-витяжні установки з рекуперацією тепла від компанії "DАІКІN". Вони призначені для організації приточно-витяжної вентиляції в системах комфортного кондиціонування повітря.

Установки серії "VAM" змінюють температуру та вологість свіжого повітря з урахуванням кліматичних умов всередині приміщення.

Тепломасообмінник виготовлений з теплопровідного матеріалу, який має властивість селективної проникності по відношенню до молекул води (по відношенню до молекул інших газів та речовин мембрана практично непроникна). Завдяки цьому, різність порційних тисків водяних парів в зовнішньому та готовому повітрі призводить до перенесення вологи з одного потоку в інший.

У холодну пору року молекули води з вологішого готового повітря проникають крізь мембрану в потік зовнішнього повітря, зволожуючи його. В теплу пору молекули води з вологішого зовнішнього повітря проникають у потік обробленого (готового) повітря, запобігаючи зайвому зволоженню приміщення.

кондиціонери "DАІКІN" серії "Sky"

Робота установок "VAM" може здійснюватися як автономно, так і спільно з кондиціонерами "DАІКІN" серії "Sky" або з центральною інтелектуальною системою кондиціонування повітря зі змінним об'ємом холодагенту "VRV".

Переваги установок "VAM" полягають в тому, що вони є джерелом додаткового навантаження на систему кондиціонування повітря: в теплий період року додаткові енерговитрати на обробку повітря зовні пов'язані з необхідністю його охолодження та осушення, а в холодну пору року — підігрівання та зволоження.

Порівняно з традиційними установками приточно-витяжної вентиляції, використання установок з рекуперацією тепла типу "VAM" дозволяє майже на 20% знизити навантаження на системи кондиціонування. А спільна узгоджена робота установок з кондиціонерами дозволяє економити ще й до 6% енергії!

Подумайте про ці дійсно корисні переваги!...


Кондиціонери Вентиляційні системи

ПАРТНЕРАМ

кондиціонер
Фахівці фірми "Вікма" здійснять оптимальний підбір обладнання, необхідного для виконання поставлених задач, а досвідчені монтажники якісно змонтують системи, які прослужать гарантовано довго!...

>> Докладніше

| ПРО КОМПАНІЮ | ПРОДУКЦІЯ | НАШ СЕРВІС | ПАРТНЕРАМ | КОНТАКТ |

Викма - кондиционирование, вентиляция, отопление, фильтры для очищения воды, электроводонагреватели 21043, Україна, м. Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, 27а
Тел/факс:(0432) 65-58-68, 65-58-70, email: info@vikma.vn.ua
Copyright ® 2006 ТОВ "ВІКМА". Усі права захищені.
Metastudio - хостинг, веб-дизайн Разработка сайта
METASTUDIO
2004 г.