Викма - кондиционирование, вентиляция, отопление, фильтры для очищения воды, электроводонагреватели ООО "Викма"
 
| ПРО КОМПАНІЮ | ПРОДУКЦІЯ | НАШ СЕРВІС | ПАРТНЕРАМ | КОНТАКТ |
Главная страница Напишите нам Карта сайта

Прайс-листи з цінами

Кондиціонери

Кондиціонери: Dekker, Macro, Daikin, Elektra, Fujitsu.

Сучасні житлові та нежитлові приміщення важко уявити без приладів, які створюють комфортні кліматичні умови. Кондиціонери стрімко і органічно увійшли в наше повсякденне життя.

Слово "кондиціонер" (з англійської — "стан повітря") своїми коренями уходить в далекий 1815 рік, коли француз Жан Шабаннес отримав патент на "метод кондиціонування повітря та регулювання температури у житлових та ін. спорудах". Але сама ця ідея реалізувалась майже через 90 років.

Бурхливий розвиток ринку кондиціонерів припав на 60-ті роки минулого сторіччя. Сьогодні кондиціонер з предмету розкоші перетворився на необхідну та незамінну річ. Враховуючи, що людина відчуває гостру потребу у свіжому повітрі і певній вологості та температурі, уявити наше життя без переваг кондиціонерів просто неможливо!

Кондиціонер — це прилад, який не лише охолоджує приміщення в спеку, але й очищує повітря від пилу та запахів, обігріває та підтримує належний рівень вологості.

Завітайте до фірмових магазинів ТОВ "Вікма", — і Ви не пожалкуєте! У нас є дуже широкий вибір кондиціонерів від різноманітних фірм-виробників: "Dekker" (Канада), "Macro" (Китай), "Daikin", "Elektra", "Fujitsu" тощо.

 

 

Dekker

кондиціонери Dekker

Компанія "Dekker" займає одне з провідних місць у галузі виробництва кондиціонерів завдяки використанню унікальних високоефективних технологій. Кондиціонери цієї марки мають багато беззаперечних переваг. Вони потужно охолоджують та обігрівають приміщення, причому обігрівають на 20% потужніше, що дуже важливо взимку. Багатошаровий фільтр забезпечує надійну очистку помешкання. Завдяки спеціальній конструкції вентилятора кондиціонер має низький рівень шуму.

Всі кондиціонери — компактні, прості в установці та експлуатації, мають супертонкий дизайн, який дозволить їм вписатися в будь-який інтер'єр, та вишукане виконання, що дає широку можливість для вибору.

Крім цього, кондиціонери "Dekker" мають найширший діапазон регулювання напрямків повітря в приміщенні; оснащені автоматичним повторним пуском, мережевим дистанційним управлінням, яке дозволяє контролювати стан приладу щохвилини. Спеціально розроблений пластиковий корпус зовні виглядає дуже красиво. До того ж, він компактний, легкий та має антикоррозійне покриття.

 

 

Macro

кондиціонери Macro

Компанія "Macro" пропонує широкий вибір безшумних, компактних, енергоекономічних та безпечних для довкілля систем кондиціонування. Найпопулярніший тип кондиціонеру — це, звісно ж, спліт-система. Вона складається з двох блоків: внутрішнього (розташованого в приміщенні) та зовнішнього (винесеного поза приміщення).

У кондиціонерів "Macro" є свої "плюси". Вони працюють на охолодження та нагрівання, займаючи відносно небагато місця. Оснащені сучасним дизайном, обтікаючою формою та світлодіодами, які дозволяють стежити за роботою системи.

Також "Macro" мають чудовий коефіцієнт ефективності, високий ступінь очистки повітря завдяки трьохступеневій очистці НЕРА-фільтру, який уловлює частинки до 0.3 мікрон. У системі використовується РТС Heater — додатковий нагрівальний елемент, завдяки якому робота кондиціонеру може здійснюватися при зовнішній температурі до мінус 15 градусів, а також автоматично вмикатися/вимикатися при розморожуванні. Пульт дистанційного управління приладом має спеціальне бактерицидне покриття. Його конструкція дозволяє вмикати/вимикати кондиціонер та навіть вночі змінювати температуру.

Крім всіх цих переваг, кондиціонер має автоматично обертову вентиляційну решітку, 4 швидкості, малошумну конструкцію, режим роботи зі зниженням вологості, таймер та індикатор таймеру, режим "тихого" сну, кнопку аварійного вмикання та вимикання тощо.

 

 

Daikin

кондиціонери  Daikin

Фірма "Daikin" також випускає спліт-системи різноманітних типів: стельові, настінні, канальні. Переваги у цієї продукції досить значні. Такі кондиціонери легкі та компактні, надзвичайно тихі, легко монтуються та вписуються в будь-який інтер'єр, ідеально підходять для косметичного ремонту та звільнюють максимум місця на підлозі, стінах та стелі.

Датчик переміщення дозволяє знизити витрати електроенергії в порожніх приміщеннях. Режим комфортного сну створює підвищений комфорт (дотримуючись певного ритму зміни температури в помешканні), який забезпечує спокійний сон на протязі всієї ночі. Дифузор покращує розподілення повітряних потоків та температури. Для швидкого охолодження або нагрівання повітря можна ввімкнути високопродуктивний режим.

Також кондиціонери "Daikin" оснащені фільтром для очищення і деодорації повітря. Лицьова панель приладу досить легко миється. Крім цього, кондиціонер має режим зниження вологості, режим самодіагностики, захисту від протягів, а також режим роботи лише вентилятору тощо. Всіма цими функціями можна керувати за допомогою пульта дистанційного управління. Чотири внутрішні блоки Ви можете під'єднати до одного зовнішнього, який легко встановити на даху, терасі, на зовнішній стіні, — і керувати всією системою за допомогою одного пульта ДУ.

 

 

Elektra

кондиціонери  Elektra

Компанія "Elektra" виготовляє повний асортимент виробів у галузі кондиціонування повітря в житлових помешканнях ще з 1947 року. На сьогоднішній день у якості індивідуальних рішень для різноманітних сегментів ринку фірма пропонує серії моделей: "Економік", "Классік" та "Преміум". В цей каталог увійшли кілька абсолютно нових приладів, що відображають останні досягнення в галузі технології.

Нова серія роздільних настінних кондиціонерів "Преміум" — це кращі зразки установок, що забезпечують високу якість повітря в приміщенні. Чистота повітря досягається завдяки іонізатору, який має агрегат.

Іонізатор виробляє негативні іони, які запобігають появі втоми та запаморочення, що дуже необхідно для закритих приміщень. Випаровувач містить також активний електростатичний фільтр (як додаток до вугляного та попереднього фільтрів). У якості допоміжного обладнання виступає установка для всмоктування свіжого повітря, яка дозволяє переганяти свіже повітря в помешкання, що кондиціонується. Додаткові функції та сучасний дизайн прийдуть до смаку тим, хто цінує комфорт, здоров'я та чисте повітря.

Серія кондиціонерів "Классік" — це також роздільні настінні агрегати різноманітної потужності. В комплект входить інтелектуальний блок дистанційного управління RC-3, за допомогою якого можна ввімкнути режим "I feel", який дозволяє встановити бажану температуру у вибраному місці помешкання. Перемикнувши кондиціонер на режим "sleep", Ви встановлюєте бажану температуру перед тим, як лягти спати. Кондиціонери оснащені системою фільтрації, яка включає три рівні: стандартний фільтр, електростатичний фільтр та вугляний фільтр. Агрегати вписуються в будь-який інтер'єр. Їх розміри дозволяють Вам встановити їх хоч над дверима, бо мають невелику висоту — 27 см. Крім цього, робота кондиціонерів є майже безшумною.

Elektra кондиціонери

WMZ — це роздільний настінній кондиціонер із серії "Економік". З системою Airconet він здійснює економію електроенергії та дозволяє контролювати велику кількість приладів за допомогою централізованої комп'ютерної мережі. Він має два види: агрегат, що працює тільки на охолодження та "тепловий насос".

Управління агрегатами WMZ здійснюється за допомогою зручного для користувача блока ДУ — RC-5. Крім всіх цих кондиціонерів, "Elektra" виготовляє також канальні кондиціонери; багатоструменеві кондиціонери; кондиціонери для встановлення у вікні; напольні та настельні кондиціонери; касетні кондиціонери та інші.

 

 

Fujitsu

кондиціонери  Fujitsu

Компанія "Fujitsu" представляє потужні, компактні, безшумні та нешкідливі для екології спліт-кондиціонери: малогабаритні та агрегати великих типорозмірів. Перші поєднують у собі високу потужність та невеликі розміри: маючи компактну форму, кондиціонер оснащений великим високонапорним вентилятором та високоефективним теплообмінником. Завдяки подовженому дифузору з широким гирлом для подачі повітря потужний повітряний потік досягає будь-якої точки помешкання.

Функція "Автосвінг" дозволяє виконати роботу в режимі низхідно-висхідного хвилеподібного розповсюдження повітря з можливістю фіксації у 7 позицій. В режимі охолодження потужний повітряний потік подається в горизонтальному напрямку, за рахунок чого досягається рівномірне пониження температури та виключається відчуття протягу в нижній зоні приміщення. Зовнішній блок удосконаленої конструкції характеризується довговічністю, компакністю та малою вагою. Пластиковий корпус кондиціонеру є коррозійностійким. Завдяки вбудованій конструкції секції вентилів зовнішній блок має рівну, без виступів, контурну форму, що робить його більш привабливим та компактним.

Настінні моделі великих типорозмірів мають і свої переваги. Функція "Подвійний автосвінг" дозволяє забеспечувати рівномірне розподілення повітряних потоків за усім об'ємом приміщення. Це відбувається завдяки поєднанню режимів розповсюдження повітря в низхідно-висхідному та право-лівосторонньому напрямах за допомогою горизонтальних та вертикальних жалюзі. А конструкція дифузора дозволяє швидко досягти потрібної температури в нижній зоні приміщення за рахунок регулювання швидкості та напрямку повітряного потоку.

 Fujitsu безпровідний пульт ДУ

Все це підвищує комфортність кондиціонування будь-якого приміщення! Крім цього, фільтр тонкої очистки повітря затримує найдрібніші, невидимі оку частинки розмвром до 0.01 мікрону, в т. ч. пилу, тютюнового диму та пилку. Управління кондиціонерами здійснюється за допомогою безпровідного пульту ДУ (настінного чи переносного).

Також "Fujitsu" випускає мульти-спліт-системи (на два приміщення); канальні моделі; універсальні моделі для підлоги та стелі; високопотужні моделі для стелі; касетні моделі.

Кондиціонери усіх представлених фірм мають сертифікати якості та висновки державної санітарно-епідеміологічної ескпертизи.

Отже, Вам залишилось лише завітати до наших магазинів! Свіже повітря — з фірмою "Вікма"!


Кондиціонери Вентиляційні системи

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ

вентиляційні системи
ТОВ "Вікма" займається реалізацією, проектуванням та монтажем "під ключ" вентиляційних систем.

Ми пропонуємо Вам вентиляційну фурнітуру та різноманітні вентилятори для рішення будь-яких задач: осьові, центробіжні , вибухозахисні, кришні та інші...

>> Докладніше

| ПРО КОМПАНІЮ | ПРОДУКЦІЯ | НАШ СЕРВІС | ПАРТНЕРАМ | КОНТАКТ |

Викма - кондиционирование, вентиляция, отопление, фильтры для очищения воды, электроводонагреватели 21043, Україна, м. Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, 27а
Тел/факс:(0432) 65-58-68, 65-58-70, email: info@vikma.vn.ua
Copyright ® 2006 ТОВ "ВІКМА". Усі права захищені.
Metastudio - хостинг, веб-дизайн Разработка сайта
METASTUDIO
2004 г.