Викма - кондиционирование, вентиляция, отопление, фильтры для очищения воды, электроводонагреватели ООО "Викма"
 
| ПРО КОМПАНІЮ | ПРОДУКЦІЯ | НАШ СЕРВІС | ПАРТНЕРАМ | КОНТАКТ |
Главная страница Напишите нам Карта сайта

Про компанію"ВІКМА"

ТОВ "Вікма" – найкращий вибір, якщо Ви шукаєте технологію, розроблену для комфортного життя, або ведення бізнесу.

Кондиціонування і вентиляція повітря – профілюючий напрямок роботи компанії. Беручи до уваги Ваші побажання та можливості тут запропонують найкраще рішення з усіх можливих.

Компанію «Вікма» було засновано в 1994 році.  На початку своєї діяльності фірма займалась реалізацією побутових товарів.

Починаючи з 1996 року на підприємстві починає стрімко і динамічно розвиватись новий напрямок діяльності -  кондиціонування і вентиляція повітря.

У 1999 році на підприємстві створено проектний відділ. Фахівці проектного відділу мають великий досвід роботи, який дозволяє вирішити будь-яку технічну задачу клієнтів, по співвідношенню «ціна-якість» як самого устаткування, так і його подальшої експлуатації. Виконують проекти систем вентиляції і кондиціонування для житлових, адміністративних і виробничих будівель і споруд. 

У 2002 році ТОВ "Вікма" налагоджує випуск повітропроводів для систем вентиляції, та інших виробів з металу.

«Вікма» надає якісні послуги й за межами Вінницької області. Маючи у м. Хмельницькому своє представництводочірню компанію, підприємство  забезпечує кваліфіковане виконання монтажних робіт у Хмельницькому, Тернополі, Кам’янці-Подільському та інших містах. 

На сьогоднішній день підприємство займається проектуванням, монтуванням й подальшим обслуговуванням та ремонтом систем вентиляції та кондиціювання. Основним є принцип роботи "під ключ": від створення проекту – до постачання, монтажу і гарантійного та післягарантійного обслуговування. Висококваліфіковані працівники виконують монтаж та пусконалагодження систем вентиляції, кондиціонування, збір, монтаж та налагодження щитів автоматики різних систем.

До вашої уваги широкий асортимент обладнання для кондиціонування і вентиляції провідних виробників якість і надійність яких перевірена роками. Роботи виконуються якісно та у визначені терміни. Тут завжди можна отримати консультацію та кілька варіантів задоволення Ваших потреб.

У нас Ви завжди можете придбати побутові кондиціонери та промислові системи кондиціювання повітря, системи вентиляції.

Професіоналізм монтажних бригад підтверджений успішно завершеними об’єктами: ДП «Вінницятрансприлад», ВАТ «Укртелеком», ДП «Вінницяхліб», ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика», ДП «Вінницький завод «Кристал», низка м’ясокомбінатів, закладів охорони здоров’я, вищих навчальних закладів, банківських установ, супермаркетів у містах Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Новодністровську та інших.

Співробітники ТОВ «Вікма» готові вирішити будь-які питання, пов'язані з пусконаладкою систем, улаштуванням щитів автоматики на базі як вітчизняних, так і передових імпортних компонентів, включаючи поточний і терміновий ремонт систем автоматики вентиляції і кондиціонування.

За бажанням замовника компанія проводить гарантійне і післягарантійне обслуговування об'єкта, передбачена можливість в короткі терміни забезпечити заміну елементів обладнання, що вийшло з ладу.

Робота компанії «Вікма» відзначається якістю виконання та помірними цінами.

Діяльність компанії ліцензована Державним комітетом України з будівництва та архітектури (Ліцензія АВ № 359361).
Головний концепція роботи ТОВ «Вікма» – максимально якісне обслуговування клієнтів. Чітке дотримання визначеної політики гарантує успішне виконання поставлених завдань подальшого підвищення рівня конкурентоспроможності.

Ми завжди відкриті для співробітництва і прагнемо щоб кожен клієнт залишився задоволеним якістю обладнання та наданих послуг.Каталог лучших ссылок интернета
Украинский портАл

| ПРО КОМПАНІЮ | ПРОДУКЦІЯ | НАШ СЕРВІС | ПАРТНЕРАМ | КОНТАКТ |

Викма - кондиционирование, вентиляция, отопление, фильтры для очищения воды, электроводонагреватели 21043, Україна, м. Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, 27а
Тел/факс:(0432) 65-58-68, 65-58-70, email: info@vikma.vn.ua
Copyright ® 2006 ТОВ "ВІКМА". Усі права захищені.
Metastudio - хостинг, веб-дизайн Разработка сайта
METASTUDIO
2004 г.